Tendon Cup Vyškov 7.12.2013

Na poslední kolo Tendonu jsme uspořádali velkou výpravu, do Vyškova jsme vypravili 7 dětí z oddílu. Vyškovská tělocvična byla dobře vytopená, byla tam hromada stejně dobře naladěných lidí, DJ hrál samé vypalovačky a v programu se neprojevil jediný zádrhel.

Dobře postavené cesty, zkušení jističi, kteří lezce cestou podporovali, a dokonce povzbuzovali, dokonalý gulášek a venkovní grilovačka.

Kvalifikace proběhly dle plánu, závodníci předvedli, co umí a mohlo se spustit finálové klání, do něhož se z našich probojovali Markétka, Adámek a Hanka. Finálové cesty nebyly lehké, ba naopak, na topy si sáhli jen ti nejlepší.

Podařilo se to Markétce, která vítězstvím v posledním kole potvrdila i celkové vítězství v letošním Tendonu. Hanka skončila na 6.místě, stejně jako Adámek, který byl celkově čtvrtý.

Kvalitní výkony v závodě ve velké konkurenci však podali i Martin, Anička, Dája a Marianka. Závodní lezecká sezona pomalu končí, ale všichni jsou odhodlaní trénovat a natěšení na další cesty, které je čekají.

Petra Adamovská
Líbí se ti?