MPM PŘÍBOR – 6. 1. 2018

Vánoce a Nový rok jsou za námi, a tak jsme zahájili další ročník Moravského poháru mládeže. V Příboru jsme se sešli 6. ledna v sestavě Evka Svrčková, Lucka Lazarčíková a Lada Rutarová za holky a za kluky Dan Götze, Adam Cibien a Jenda Svrček.

Všichni lezli, co mohli a šlo jim to báječně.

 Pro Adama to byly první závody a vůbec se nenechal zahanbit. Dan ve své kategorii, už jako mazák, taky předvedl pěkný výkon. Jeník pro letošní rok postoupil do starší kategorie k Danovi a Adamovi, a tak se stalo, že se kluci při vyhodnocení seřadili pěkně vedle sebe 7. místo Jenda, 8. místo Dan a 9. místo Adam.

Holky byly rozděleny do dvou kategorií. Lucka s Evčou v kategorii C, jako ty starší se prali s cestami ukázkově. U Evči se to sice neobešlo bez lítosti s jednoho nepovedeného pokusu, ale to v druhém kole, které nás čeká v březnu ve Vsetíně, určitě napraví. Lucka lezla moc pěkně a předvedla dobrý výkon. U Lady byla největší změna, že za rok povyrostla a už dosáhla na všechny startovní chyty sama bez toho, aby jí někdo musel zvedat. A výsledky: velké holky skončily Evča na 7. místě, Lucka 15. místo a Lada v nejmladší kategorii E na 8. místě.

Už teď se těšíme do Vsetína!

Hanka

Líbí se ti?